Os 8706 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 8.06 | 1 | |||
České Velenice | 6.56 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 7.07 | 7.07 | |||
Hrdlořezy | 7.09 | 7.09 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 7.12 | 7.12 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Majdalena | 7.20 | 7.23 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 7.26 | 7.26 | |||
Třeboň lázně | 7.33 | 7.34 | |||
Třeboň | 7.36 | 7.41 | 2 | ||
Lužnice | 7.46 | 7.46 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 7.50 | 7.53 | 2 | ||
Frahelž | 7.57 | 7.57 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 8.00 | 8.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci