R 868 „Slavkov“ | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB256 + BDs450 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.31 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.47 | II | |||
Blansko | 9.08 | 9.10 | 1/2 | ||
Skalice nad Svitavou | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Letovice | 9.28 | 9.29 | 3 | ||
Svitavy | 9.48 | 9.49 | 3 | ||
Česká Třebová | 10.00 | 10.03 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 10.12 | 10.14 | pražské/2 | ||
Choceň | 10.27 | 10.29 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.49 | 10.56 | 3 | ||
Přelouč | 11.04 | 11.06 | 2 | ||
Kolín | 11.24 | 11.26 | 3 | ||
Praha-Libeň | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 12.15 | 12.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci