Os 8506 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.55 | 3 | |||
Horní Dvořiště | 10.42 | ||||
Rybník | 10.50 | 11.01 | 1/2 | ||
Pšenice | 11.05 | 11.05 | |||
Bujanov | 11.08 | 11.08 | |||
Omlenice | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Kaplice | 11.18 | 11.18 | 3 | ||
Výheň | 11.21 | 11.21 | |||
Velešín | 11.26 | 11.26 | |||
Velešín město | 11.29 | 11.30 | |||
Holkov | 11.32 | 11.33 | 3 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 11.36 | 11.36 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 11.40 | 11.40 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 11.43 | 11.43 | |||
Včelná | 11.46 | 11.46 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 11.51 | 11.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci