Os 8413 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.52 | 2/1 | |||
Ražice | 15.21 | 3 | |||
Putim | 15.25 | 15.26 | 3 | ||
Písek | 15.31 | 15.33 | 4 | ||
Písek město | 15.38 | 15.38 | 2 | ||
Vrcovice | 15.43 | 15.43 | |||
Záhoří | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Vlastec | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Červená nad Vltavou | 15.57 | 15.59 | 3 | ||
Jetětice | 16.02 | 16.02 | |||
Stehlovice | 16.05 | 16.05 | |||
Branice | 16.08 | 16.08 | 3 | ||
Líšnice | 16.12 | 16.12 | |||
Milevsko | 16.15 | 16.17 | 3 | ||
Sepekov | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Božejovice | 16.29 | 16.31 | 2 | ||
Padařov | 16.35 | 16.35 | |||
Meziříčí | 16.39 | 16.39 | |||
Balkova Lhota | 16.41 | 16.42 | 3 | ||
Nasavrky | 16.46 | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci