Os 8319 | |
Řazení vlaku: 210 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 14.15 | 3 | |||
Počátky-Žirovnice | 13.05 | 1 | |||
Popelín | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Bednáreček | 13.13 | 13.13 | |||
Bednárec | 13.19 | 13.19 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 13.22 | 13.26 | 1 | ||
Rodvínov | 13.30 | 13.30 | |||
Jindřichův Hradec | 13.37 | 13.42 | 2 | ||
Děbolín | 13.47 | 13.47 | |||
Mnich | 13.54 | 13.55 | |||
Kardašova Řečice | 13.58 | 13.58 | 2 | ||
Doňov | 14.05 | 14.05 | 2 | ||
Řípec | 14.11 | 14.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci