Os 8282 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střezimíř | 22.52 | 3 | |||
Tábor | 22.30 | 2/1 | |||
Chotoviny | 22.38 | 22.38 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 22.43 | 22.44 | 3 | ||
Mezno | 22.48 | 22.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci