Os 8161 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kájov | 23.37 | 2 | |||
České Budějovice | 22.42 | 3 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 22.45 | 22.45 | |||
Boršov nad Vltavou | 22.50 | 22.51 | 2 | ||
Černý Dub | 22.55 | 22.55 | |||
Hradce | 23.00 | 23.00 | |||
Vrábče | 23.02 | 23.02 | |||
Křemže | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Holubov | 23.10 | 23.10 | |||
Třísov | 23.13 | 23.13 | |||
Plešovice | 23.17 | 23.17 | |||
Zlatá Koruna | 23.21 | 23.22 | 3 | ||
Přísečná | 23.26 | 23.26 | |||
Český Krumlov | 23.29 | 23.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci