R 816 | |
Řazení vlaku: 362 + AB350 + BDs450 + 3xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 22.31 | 3 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 21.06 | ||||
Přerov | 21.21 | 21.23 | 3 | ||
Hulín | 21.33 | 21.34 | 1/2 | ||
Otrokovice | 21.42 | 21.44 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 21.53 | 21.55 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 22.03 | 22.04 | 2 | ||
Hodonín | 22.15 | 22.17 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci