R 808 | |
Řazení vlaku: 362 + AB350 + BDs450 + 4xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.24 | II | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.06 | ||||
Přerov | 13.21 | 13.23 | 1 | ||
Hulín | 13.33 | 13.34 | 1/2 | ||
Otrokovice | 13.42 | 13.44 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.53 | 13.55 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Hodonín | 14.15 | 14.17 | 1/3 | ||
Břeclav | 14.31 | 14.38 | 3 | ||
Podivín | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Zaječí | 14.54 | 14.55 | 2 | ||
Šakvice | 14.59 | 15.00 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci