Os 8065 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 15.56 | 3 | |||
Horažďovice | 15.03 | 2 | |||
Horažďovice předměstí | 15.07 | 15.10 | 4 | ||
Střelské Hoštice | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Dolní Poříčí | 15.18 | 15.18 | |||
Katovice | 15.20 | 15.21 | 2 | ||
Pracejovice | 15.23 | 15.23 | |||
Strakonice | 15.28 | 15.33 | 3 | ||
Modlešovice | 15.37 | 15.37 | |||
Čejetice | 15.40 | 15.40 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 15.43 | 15.43 | |||
Ražice | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Heřmaň obec | 15.49 | 15.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci