Os 8011 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.36 | 3 | |||
Strakonice | 12.23 | 3 | |||
Modlešovice | 12.27 | 12.28 | |||
Čejetice | 12.30 | 12.31 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 12.34 | 12.34 | |||
Ražice | 12.38 | 12.40 | 2 | ||
Heřmaň obec | 12.43 | 12.44 | |||
Protivín | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Protivín zastávka | 12.53 | 12.54 | |||
Milenovice | 12.58 | 12.58 | |||
Číčenice | 13.01 | 13.02 | 1/1 | ||
Záblatíčko | 13.07 | 13.07 | |||
Dívčice | 13.12 | 13.13 | 3 | ||
Zbudov | 13.15 | 13.16 | |||
Zliv | 13.19 | 13.21 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 13.31 | 13.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci