R 781 „Střekov“ | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.09 | 4 | |||
Děčín hlavní nádraží | 11.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.38 | 11.40 | 3 | ||
Lovosice | 11.56 | 11.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 12.02 | 12.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 12.11 | 12.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 12.58 | 12.59 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci