EC 78 „Gustav Klimt“ | |
Řazení vlaku: 1216 + 2xBmz61 + 2xBmpz73 + Bmz61 + WRmz73 + Amz73 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.21 | 3 | |||
Břeclav | 9.53 | 10.02 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 10.33 | 10.35 | II | ||
Česká Třebová | 11.38 | 11.39 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 12.15 | 12.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci