Os 7710/1 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.05 | 1 | |||
Rakovník | 15.00 | 5 | |||
Bečov nad Teplou | 11.38 | 4 | |||
Otročín | 11.50 | 11.52 | 2 | ||
Poseč | 11.57 | 11.57 | |||
Toužim | 12.05 | 12.07 | 2 | ||
Luhov | 12.12 | 12.12 | |||
Smilov | 12.16 | 12.16 | |||
Štědrá | 12.24 | 12.26 | 3 | ||
Borek u Žlutic | 12.32 | 12.32 | |||
Žlutice | 12.37 | 12.39 | 2 | ||
Záhořice | 12.43 | 12.43 | |||
Protivec | 12.46 | 12.48 | 3 | ||
Chyše | 12.55 | 12.57 | 3 | ||
Libkovice | 13.03 | 13.03 | |||
Lubenec zastávka | 13.08 | 13.08 | |||
Lubenec | 13.10 | 13.12 | 3 | ||
Ležky | 13.15 | 13.15 | |||
Malměřice | 13.18 | 13.18 | |||
Blatno u Jesenice | 13.21 | 14.00 | 2 | ||
Krty | 14.05 | 14.05 | |||
Jesenice | 14.09 | 14.11 | 3 | ||
Kosobody | 14.16 | 14.16 | |||
Oráčov | 14.19 | 14.19 | |||
Švihov u Jesenice | 14.22 | 14.22 | |||
Pšovlky | 14.27 | 14.34 | 2 | ||
Šanov | 14.40 | 14.40 | |||
Senomaty | 14.43 | 14.48 | 3 | ||
Rakovník západ | 14.56 | 14.56 | |||
Rakovník | 15.01 | 5 | |||
Chlum u Rakovníka | 15.05 | 15.05 | |||
Lašovice | 15.09 | 15.09 | 1 | ||
Pustověty | 15.12 | 15.12 | |||
Městečko u Křivoklátu | 15.17 | 15.17 | |||
Křivoklát | 15.19 | 15.19 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 15.22 | 15.23 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 15.28 | 15.28 | |||
Zbečno | 15.32 | 15.32 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 15.36 | 15.36 | |||
Žloukovice | 15.39 | 15.40 | |||
Nižbor | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Hýskov | 15.49 | 15.54 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 15.59 | 16.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci