Os 7660 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 7.08 | 2 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 6.19 | 2v | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.24 | 6.25 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.28 | 6.29 | |||
Plzeň-Orlík | 6.32 | 6.32 | |||
Třemošná u Plzně | 6.35 | 6.36 | 3 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.41 | 6.42 | |||
Horní Bříza | 6.46 | 6.49 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | 6.54 | 6.54 | |||
Kaznějov | 7.00 | 7.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci