R 722 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt279 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 21.09 | 4 | |||
Kolín | 19.15 | 5 | |||
Velký Osek | 19.22 | 19.23 | 4 | ||
Poděbrady | 19.28 | 19.30 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 19.36 | 19.40 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 19.51 | 19.52 | 1/2 | ||
Stará Boleslav | 19.59 | 19.59 | 3 | ||
Všetaty | 20.08 | 20.09 | 2/1 | ||
Mělník | 20.16 | 20.17 | 3 | ||
Štětí | 20.27 | 20.28 | 5 | ||
Litoměřice město | 20.44 | 20.46 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 21.04 | 21.05 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci