R 713 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs449 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 8.42 | 5 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.47 | 5 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 6.51 | 6.52 | 3 | ||
Litoměřice město | 7.10 | 7.12 | |||
Štětí | 7.28 | 7.29 | 4 | ||
Mělník | 7.38 | 7.39 | 2 | ||
Všetaty | 7.46 | 7.47 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 7.56 | 7.56 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.16 | 8.19 | 1 | ||
Poděbrady | 8.24 | 8.27 | 1/2 | ||
Velký Osek | 8.33 | 8.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci