Os 7014 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 16.19 | 3 | |||
Klášterec nad Ohří | 14.17 | 1 | |||
Kotvina | 14.21 | 14.21 | |||
Perštejn | 14.25 | 14.25 | 1 | ||
Boč | 14.28 | 14.29 | |||
Stráž nad Ohří | 14.32 | 14.33 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.38 | 14.39 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Hájek | 14.53 | 14.53 | 2 | ||
Dalovice | 14.58 | 14.59 | 4 | ||
Karlovy Vary | 15.02 | 15.16 | 2/2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 15.21 | 15.21 | 2 | ||
Chodov | 15.28 | 15.29 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 15.33 | 15.34 | 1 | ||
Královské Poříčí | 15.39 | 15.40 | |||
Sokolov | 15.43 | 15.44 | 2 | ||
Citice | 15.48 | 15.48 | 1 | ||
Hlavno | 15.50 | 15.51 | |||
Dasnice | 15.55 | 15.56 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.01 | 16.02 | 4 | ||
Nebanice | 16.05 | 16.06 | |||
Tršnice | 16.12 | 16.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci