R 681 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 15.42 | I | |||
Praha hlavní nádraží | 12.00 | 4 | |||
Praha-Libeň | 12.09 | 12.10 | 3 | ||
Kolín | 12.48 | 12.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 12.59 | 13.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 13.19 | 13.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.44 | 13.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 14.00 | 14.02 | 3 | ||
Přibyslav | 14.14 | 14.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 14.28 | 14.31 | 3/1 | ||
Křižanov | 14.48 | 14.50 | 3 | ||
Tišnov | 15.11 | 15.13 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 15.28 | 15.30 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci