Os 6800 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt279 + BDs449 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 6.24 | 6 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.57 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 4.59 | 5.00 | 2 | ||
Bohosudov | 5.09 | 5.10 | 2 | ||
Proboštov | 5.12 | 5.13 | |||
Teplice v Čechách | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Řetenice | 5.19 | 5.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 5.22 | 5.23 | 2 | ||
Duchcov | 5.26 | 5.27 | |||
Želénky | 5.29 | 5.30 | |||
Chotějovice | 5.32 | 5.33 | |||
Bílina | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 5.39 | 5.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 5.43 | 5.44 | |||
Most | 5.50 | 6.00 | 4 | ||
Třebušice | 6.06 | 6.07 | 1 | ||
Kyjice | 6.12 | 6.13 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 6.16 | 6.17 | |||
Odb Chomutov město | 6.20 | 6.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci