R 635 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDbmsee448 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 11.55 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 9.16 | 7 | |||
Praha-Vršovice | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Olbramovice | 10.13 | 10.14 | 3 | ||
Tábor | 10.50 | 10.56 | 2/2 | ||
Soběslav | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 11.18 | 11.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci