Os 6104 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 11.45 | 2 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 8.34 | 2/2 | |||
Zahrádky u České Lípy | 8.42 | 8.42 | |||
Stvolínky | 8.51 | 8.51 | |||
Kravaře v Čechách | 8.56 | 8.56 | |||
Blíževedly | 9.00 | 9.01 | 2 | ||
Dubičná | 9.05 | 9.05 | |||
Úštěk | 9.11 | 9.12 | 3 | ||
Liběšice | 9.19 | 9.20 | 2 | ||
Horní Řepčice | 9.23 | 9.23 | |||
Ploskovice | 9.29 | 9.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 9.33 | 9.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 9.38 | 9.40 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 9.42 | 9.42 | |||
Žalhostice | 9.45 | 9.46 | 2 | ||
Lovosice | 9.53 | 10.01 | 3 | ||
Sulejovice | 10.04 | 10.04 | |||
Čížkovice | 10.08 | 10.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 10.12 | 10.12 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 10.18 | 10.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 10.21 | 10.21 | |||
Libochovice | 10.24 | 10.27 | 4 | ||
Libochovice město | 10.32 | 10.41 | |||
Dubany | 10.44 | 10.44 | |||
Křesín | 10.48 | 10.48 | |||
Koštice nad Ohří | 10.51 | 10.56 | 3 | ||
Pátek | 11.02 | 11.02 | |||
Radonice nad Ohří | 11.04 | 11.04 | |||
Slavětín nad Ohří | 11.09 | 11.09 | |||
Veltěže | 11.13 | 11.13 | |||
Louny | 11.20 | 11.28 | 5 | ||
Louny střed | 11.31 | 11.31 | |||
Louny město | 11.32 | 11.32 | |||
Březno u Postoloprt | 11.39 | 11.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci