Os 5863 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.22 | 1 | |||
Poříčany | 13.02 | 1 | |||
Ahr Třebestovice | 13.05 | 13.05 | |||
Sadská | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Hořátev | 13.13 | 13.13 | |||
Nymburk město | 13.17 | 13.18 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci