Os 5730 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 12.07 | 1/1 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 11.24 | 4 | |||
Trutnov-Volanov | 11.27 | 11.27 | |||
Vlčice | 11.31 | 11.31 | |||
Pilníkov | 11.34 | 11.35 | 3 | ||
Chotěvice | 11.40 | 11.40 | |||
Hostinné | 11.44 | 11.45 | 4 | ||
Hostinné město | 11.48 | 11.48 | |||
Prosečné | 11.50 | 11.50 | |||
Klášterská Lhota | 11.54 | 11.54 | |||
Kunčice nad Labem | 11.58 | 12.00 | 4 | ||
Podhůří | 12.03 | 12.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci