Os 5386 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ždírec nad Doubravou | 20.00 | 3 | |||
Havlíčkův Brod | 19.24 | 5 | |||
Břevnice | 19.30 | 19.30 | |||
Rozsochatec | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Chotěboř | 19.46 | 19.47 | 3 | ||
Bílek | 19.51 | 19.51 | |||
Sobíňov | 19.54 | 19.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci