Os 5344 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.38 | 2 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.10 | 2 | |||
Holetín | 14.14 | 14.14 | |||
Vojtěchov | 14.19 | 14.19 | |||
Pokřikov | 14.21 | 14.21 | |||
Žďárec u Skutče | 14.28 | 14.34 | 4 | ||
Prosetín | 14.36 | 14.36 | |||
Vrbatův Kostelec | 14.41 | 14.41 | |||
Horka u Chrudimi | 14.47 | 14.47 | |||
Chrast u Chrudimi | 14.50 | 14.51 | 4 | ||
Zaječice | 14.54 | 14.54 | |||
Slatiňany | 14.59 | 15.00 | 4 | ||
Chrudim | 15.04 | 15.08 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 15.10 | 15.10 | |||
Medlešice | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Staré Jesenčany | 15.17 | 15.17 | |||
Pardubice závodiště | 15.21 | 15.21 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.24 | 15.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci