Os 5335 | |
Řazení vlaku: 854 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 21.06 | 2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.44 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 19.49 | 19.51 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 19.54 | 19.54 | |||
Staré Jesenčany | 19.58 | 19.58 | |||
Medlešice | 20.01 | 20.02 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 20.05 | 20.05 | |||
Chrudim | 20.07 | 20.10 | 3 | ||
Slatiňany | 20.15 | 20.16 | 4 | ||
Zaječice | 20.22 | 20.22 | |||
Chrast u Chrudimi | 20.25 | 20.25 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 20.29 | 20.29 | |||
Vrbatův Kostelec | 20.35 | 20.36 | |||
Prosetín | 20.41 | 20.41 | |||
Žďárec u Skutče | 20.44 | 20.45 | 3 | ||
Pokřikov | 20.53 | 20.53 | |||
Vojtěchov | 20.55 | 20.56 | |||
Holetín | 21.01 | 21.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci