Os 5301 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 7.26 | 5 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.06 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.09 | 5.19 | 2 | ||
Pardubice závodiště | 5.23 | 5.23 | |||
Staré Jesenčany | 5.26 | 5.26 | |||
Medlešice | 5.30 | 5.30 | |||
Chrudim zastávka | 5.33 | 5.33 | |||
Chrudim | 5.35 | 5.37 | 3 | ||
Slatiňany | 5.42 | 5.44 | 4 | ||
Zaječice | 5.48 | 5.48 | |||
Chrast u Chrudimi | 5.51 | 5.52 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 5.55 | 5.55 | |||
Vrbatův Kostelec | 6.02 | 6.02 | |||
Prosetín | 6.07 | 6.07 | |||
Žďárec u Skutče | 6.10 | 6.13 | 3 | ||
Pokřikov | 6.20 | 6.20 | |||
Vojtěchov | 6.23 | 6.23 | |||
Holetín | 6.28 | 6.28 | |||
Hlinsko v Čechách | 6.32 | 6.34 | 3 | ||
Vítanov | 6.37 | 6.37 | |||
Stružinec | 6.43 | 6.43 | |||
Ždírec nad Doubravou | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Sobíňov | 6.53 | 6.53 | |||
Bílek | 6.56 | 6.56 | |||
Chotěboř | 7.01 | 7.06 | 2 | ||
Rozsochatec | 7.13 | 7.14 | 2 | ||
Břevnice | 7.20 | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci