Os 5131 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755/Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 12.11 | 2/2 | |||
Meziměstí | 11.17 | ||||
Březová u Broumova | 11.20 | 11.21 | |||
Bohdašín | 11.23 | 11.23 | |||
Teplice nad Metují | 11.27 | 11.34 | |||
Dědov | 11.38 | 11.38 | |||
Česká Metuje | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 11.44 | 11.44 | |||
Police nad Metují | 11.48 | 11.48 | 2 | ||
Hronov zastávka | 11.52 | 11.53 | |||
Hronov | 11.56 | 12.00 | 2 | ||
Velké Poříčí | 12.02 | 12.02 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 12.05 | 12.06 | |||
Náchod-Běloves | 12.08 | 12.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci