Os 5049 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 19.09 | 4 | |||
Vysoké Mýto město | 18.00 | 1 | |||
Vysoké Mýto | 18.03 | 18.04 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 18.09 | 18.09 | |||
Dvořisko | 18.12 | 18.12 | |||
Choceň | 18.16 | 18.28 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 18.33 | 18.33 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.43 | 18.57 | pražské/1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.59 | 18.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci