Os 5024 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.21 | 2 | |||
Česká Třebová | 13.15 | 2 | |||
Ústí nad Orlicí město | 13.22 | 13.23 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.25 | 13.26 | pražské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 13.35 | 13.35 | 1 | ||
Choceň | 13.40 | 13.41 | 2 | ||
Sruby | 13.44 | 13.45 | |||
Dobříkov u Chocně | 13.47 | 13.48 | |||
Zámrsk | 13.50 | 13.50 | 2 | ||
Sedlíšťka | 13.53 | 13.54 | |||
Uhersko | 13.58 | 13.58 | 2 | ||
Moravany | 14.02 | 14.03 | 2 | ||
Kostěnice | 14.06 | 14.10 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 14.13 | 14.14 | |||
Pardubice-Pardubičky | 14.16 | 14.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci