Os 4955 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.53 | III | |||
Kuřim | 7.27 | 3/4 | |||
Česká | 7.31 | 7.32 | |||
Brno-Řečkovice | 7.36 | 7.37 | |||
Brno-Královo Pole | 7.39 | 7.40 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 7.42 | 7.43 | |||
Brno-Židenice | 7.48 | 7.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci