Os 4916 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 19.04 | 2/4 | |||
Vranovice | 17.13 | 2 | |||
Žabčice | 17.17 | 17.18 | |||
Hrušovany u Brna | 17.21 | 17.24 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 17.27 | 17.28 | |||
Rajhrad | 17.31 | 17.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 17.34 | 17.35 | |||
Modřice | 17.38 | 17.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.46 | 17.55 | II | ||
Brno-Židenice | 17.58 | 17.59 | |||
Brno-Lesná | 18.04 | 18.05 | |||
Brno-Královo Pole | 18.08 | 18.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 18.11 | 18.11 | |||
Česká | 18.15 | 18.16 | |||
Kuřim | 18.19 | 18.19 | 3/2 | ||
Čebín | 18.24 | 18.25 | |||
Hradčany | 18.27 | 18.28 | |||
Tišnov | 18.31 | 18.33 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 18.37 | 18.38 | |||
Řikonín | 18.41 | 18.41 | 1/2 | ||
Níhov | 18.45 | 18.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 18.50 | 18.51 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 18.54 | 18.54 | |||
Ořechov | 18.57 | 18.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci