Os 4904 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 7.25 | 3/5 | |||
Zaječí | 4.57 | 2 | |||
Šakvice | 5.02 | 5.02 | 1/3 | ||
Popice | 5.05 | 5.06 | |||
Pouzdřany | 5.09 | 5.09 | |||
Vranovice | 5.12 | 5.16 | 1/1 | ||
Žabčice | 5.20 | 5.21 | |||
Hrušovany u Brna | 5.23 | 5.24 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 5.27 | 5.28 | |||
Rajhrad | 5.31 | 5.32 | |||
Popovice u Rajhradu | 5.34 | 5.35 | |||
Modřice | 5.38 | 5.39 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 5.46 | 5.55 | II | ||
Brno-Židenice | 5.58 | 5.59 | |||
Brno-Lesná | 6.04 | 6.05 | |||
Brno-Královo Pole | 6.08 | 6.08 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 6.11 | 6.11 | |||
Česká | 6.15 | 6.16 | |||
Kuřim | 6.19 | 6.19 | 3/2 | ||
Čebín | 6.24 | 6.25 | |||
Hradčany | 6.27 | 6.28 | |||
Tišnov | 6.31 | 6.33 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 6.37 | 6.38 | |||
Řikonín | 6.41 | 6.41 | 1/2 | ||
Níhov | 6.45 | 6.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 6.50 | 6.50 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 6.53 | 6.54 | |||
Ořechov | 6.57 | 6.57 | |||
Křižanov | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 7.08 | 7.09 | 1/2 | ||
Laštovičky | 7.13 | 7.13 | |||
Ostrov nad Oslavou | 7.17 | 7.17 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci