Os 4852 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 20.44 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 19.43 | 19.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 19.53 | 19.53 | |||
Střelice | 19.56 | 19.57 | 1 | ||
Omice | 20.00 | 20.01 | |||
Tetčice | 20.04 | 20.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 20.08 | 20.08 | |||
Zastávka u Brna | 20.12 | 20.16 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 20.25 | 20.25 | |||
Rapotice | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 20.36 | 20.37 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci