Os 4826 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 9.43 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.39 | V | |||
Brno-Horní Heršpice | 8.43 | 8.44 | 6 | ||
Střelice dolní | 8.52 | 8.53 | |||
Střelice | 8.55 | 8.58 | 1 | ||
Omice | 9.02 | 9.02 | |||
Tetčice | 9.06 | 9.06 | 3 | ||
Rosice u Brna | 9.09 | 9.09 | |||
Zastávka u Brna | 9.12 | 9.13 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 9.22 | 9.22 | |||
Rapotice | 9.27 | 9.29 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 9.35 | 9.35 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci