Os 4815 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.15 | VI | |||
Jihlava | 15.32 | 2 | |||
Malý Beranov | 15.37 | 15.37 | |||
Luka nad Jihlavou | 15.45 | 15.46 | 3 | ||
Bítovčice | 15.49 | 15.50 | |||
Přímělkov | 15.53 | 15.53 | |||
Dolní Smrčné | 15.56 | 15.57 | |||
Bransouze | 15.59 | 16.02 | 2 | ||
Číchov | 16.06 | 16.06 | |||
Okříšky | 16.12 | 16.13 | 1/2 | ||
Krahulov | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Třebíč-Borovina | 16.26 | 16.26 | |||
Třebíč | 16.29 | 16.39 | 1/2 | ||
Vladislav zastávka | 16.47 | 16.48 | |||
Studenec | 16.56 | 17.02 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 17.10 | 17.13 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 17.20 | 17.21 | 1 | ||
Rapotice | 17.28 | 17.28 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 17.32 | 17.32 | |||
Zastávka u Brna | 17.39 | 17.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 17.45 | 17.45 | |||
Tetčice | 17.48 | 17.49 | 2 | ||
Omice | 17.52 | 17.52 | |||
Střelice | 17.56 | 17.56 | 2 | ||
Troubsko | 18.00 | 18.00 | |||
Brno-Horní Heršpice | 18.07 | 18.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci