Os 4774 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 15.57 | 3 | |||
Letovice | 15.04 | 2 | |||
Rozhraní | 15.09 | 15.09 | |||
Moravská Chrastová | 15.12 | 15.12 | |||
Březová nad Svitavou | 15.14 | 15.22 | 1 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 15.25 | 15.25 | |||
Hradec nad Svitavou | 15.31 | 15.31 | |||
Svitavy-Lány | 15.35 | 15.35 | |||
Svitavy | 15.39 | 15.42 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci