Vlak 474 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.55 | 4 | |||
Ogulin | 4.21 | ||||
Zagreb Glavni Kolodvor | 6.50 | ||||
Koprivnica | 7.57 | ||||
Gyékényes | 8.45 | ||||
Rajka | 13.19 | ||||
Břeclav | 15.14 | 15.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.53 | 16.18 | II | ||
Havlíčkův Brod | 17.44 | 17.46 | 2 | ||
Čáslav | 18.34 | 18.35 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.43 | 18.54 | 2/2 | ||
Kolín | 19.03 | 19.05 | 4 | ||
Praha-Libeň | 19.45 | 19.46 | 2 | ||
Split | 20.47 | ||||
Perković | 22.12 | ||||
Knin | 23.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci