Os 4728 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 19.02 | 2 | |||
Sokolnice-Telnice | 17.36 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 17.42 | 17.47 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.56 | 18.03 | II | ||
Brno-Židenice | 18.06 | 18.07 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.13 | 18.13 | |||
Babice nad Svitavou | 18.18 | 18.18 | |||
Adamov | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Adamov zastávka | 18.24 | 18.24 | |||
Blansko | 18.30 | 18.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 18.33 | 18.34 | |||
Dolní Lhota | 18.37 | 18.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.43 | 18.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.48 | 18.50 | 2 | ||
Svitávka | 18.52 | 18.53 | |||
Zboněk | 18.56 | 18.56 | |||
Letovice zastávka | 18.58 | 18.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci