Os 4707 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 7.37 | 2 | |||
Letovice | 5.59 | 2 | |||
Letovice zastávka | 6.02 | 6.02 | |||
Zboněk | 6.04 | 6.05 | |||
Svitávka | 6.07 | 6.08 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.10 | 6.11 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.16 | 6.16 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.19 | 6.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 6.23 | 6.23 | |||
Blansko město | 6.26 | 6.28 | |||
Blansko | 6.29 | 6.31 | 2 | ||
Adamov zastávka | 6.37 | 6.38 | |||
Adamov | 6.39 | 6.40 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 6.43 | 6.44 | |||
Bílovice nad Svitavou | 6.48 | 6.49 | |||
Brno-Židenice | 6.55 | 6.56 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.00 | 7.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 7.22 | 7.26 | 3 | ||
Újezd u Brna | 7.27 | 7.28 | |||
Hostěrádky-Rešov | 7.31 | 7.31 | |||
Zbýšov | 7.34 | 7.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci