Os 4675 | |
Řazení vlaku: 263 + BDs + 6xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kúty | 16.46 | ||||
Břeclav | 16.28 | 2 | |||
Lanžhot | 16.34 | 16.35 | 1 | ||
Brodské | 16.41 | 16.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci