Os 4654 | |
Řazení vlaku: 210 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.17 | II | |||
Vranovice | 9.46 | 1/1 | |||
Žabčice | 9.50 | 9.51 | |||
Hrušovany u Brna | 9.53 | 9.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 9.57 | 9.58 | |||
Rajhrad | 10.01 | 10.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 10.04 | 10.05 | |||
Modřice | 10.08 | 10.09 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 10.12 | 10.12 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci