Os 4643 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.22 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.23 | I | |||
Rajhrad | 5.32 | 5.33 | |||
Hrušovany u Brna | 5.38 | 5.39 | 2 | ||
Vranovice | 5.44 | 5.46 | 2 | ||
Pouzdřany | 5.49 | 5.49 | |||
Popice | 5.52 | 5.53 | |||
Šakvice | 5.56 | 5.57 | 2 | ||
Zaječí | 6.01 | 6.02 | 2 | ||
Rakvice | 6.05 | 6.06 | |||
Podivín | 6.09 | 6.10 | 1/4 | ||
Ladná | 6.13 | 6.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci