Os 4642 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.17 | II | |||
Břeclav | 8.10 | 1 | |||
Ladná | 8.17 | 8.17 | |||
Podivín | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Rakvice | 8.25 | 8.25 | |||
Zaječí | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Šakvice | 8.34 | 8.35 | 1/3 | ||
Popice | 8.38 | 8.38 | |||
Pouzdřany | 8.41 | 8.42 | |||
Vranovice | 8.45 | 8.46 | 1/2 | ||
Žabčice | 8.50 | 8.51 | |||
Hrušovany u Brna | 8.53 | 8.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 8.57 | 8.58 | |||
Rajhrad | 9.01 | 9.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 9.04 | 9.05 | |||
Modřice | 9.08 | 9.09 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 9.12 | 9.12 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci