Os 4640 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.33 | II | |||
Břeclav | 4.38 | 1 | |||
Ladná | 4.45 | 4.45 | |||
Podivín | 4.48 | 4.49 | 2 | ||
Rakvice | 4.53 | 4.53 | |||
Zaječí | 4.56 | 4.57 | 2 | ||
Šakvice | 5.02 | 5.02 | 1/3 | ||
Popice | 5.05 | 5.06 | |||
Pouzdřany | 5.09 | 5.09 | |||
Vranovice | 5.12 | 5.13 | 1/2 | ||
Modřice | 5.25 | 5.26 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci