Os 4634 | |
Řazení vlaku: 263 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 20.01 | 2/4 | |||
Břeclav | 18.10 | 1 | |||
Ladná | 18.17 | 18.17 | |||
Podivín | 18.20 | 18.21 | 2 | ||
Rakvice | 18.25 | 18.25 | |||
Zaječí | 18.28 | 18.29 | 2 | ||
Šakvice | 18.34 | 18.35 | 1/3 | ||
Popice | 18.38 | 18.38 | |||
Pouzdřany | 18.41 | 18.42 | |||
Vranovice | 18.45 | 18.46 | 1/2 | ||
Žabčice | 18.50 | 18.51 | |||
Hrušovany u Brna | 18.53 | 18.54 | 1/4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 18.57 | 18.58 | |||
Rajhrad | 19.01 | 19.02 | |||
Popovice u Rajhradu | 19.04 | 19.05 | |||
Modřice | 19.08 | 19.09 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.12 | 19.12 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.17 | 19.25 | II | ||
Brno-Židenice | 19.28 | 19.29 | |||
Brno-Lesná | 19.34 | 19.35 | |||
Brno-Královo Pole | 19.38 | 19.38 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 19.41 | 19.41 | |||
Česká | 19.45 | 19.46 | |||
Kuřim | 19.49 | 19.49 | 3/2 | ||
Čebín | 19.54 | 19.55 | |||
Hradčany | 19.57 | 19.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci