Os 4525 | |
Řazení vlaku: 714 + Btx763 + Bdtx766 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 19.26 | 1A | |||
Znojmo | 17.55 | 2./2 | |||
Dyje | 18.01 | 18.01 | |||
Hodonice | 18.05 | 18.06 | 1 | ||
Božice u Znojma | 18.15 | 18.15 | 1./1 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.23 | 18.31 | 2 | ||
Jevišovka | 18.37 | 18.38 | |||
Novosedly | 18.41 | 18.41 | 3 | ||
Dobré Pole | 18.45 | 18.46 | |||
Březí | 18.48 | 18.49 | |||
Mikulov na Moravě | 18.55 | 19.01 | 3 | ||
Sedlec u Mikulova | 19.07 | 19.07 | |||
Valtice město | 19.14 | 19.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci