Os 4522 | |
Řazení vlaku: 714 + Bdtx766 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 18.54 | 2./2 | |||
Břeclav | 17.31 | 1A | |||
Boří les | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Valtice město | 17.43 | 17.44 | |||
Valtice | 17.46 | 17.47 | 4 | ||
Sedlec u Mikulova | 17.52 | 17.52 | |||
Mikulov na Moravě | 17.59 | 18.01 | 4 | ||
Březí | 18.06 | 18.07 | |||
Dobré Pole | 18.09 | 18.10 | |||
Novosedly | 18.14 | 18.14 | 3 | ||
Jevišovka | 18.17 | 18.18 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.25 | 18.26 | 3 | ||
Božice u Znojma | 18.33 | 18.34 | 1./1 | ||
Hodonice | 18.43 | 18.43 | 1 | ||
Dyje | 18.47 | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci