Os 4521 | |
Řazení vlaku: 714 + Btx763 + Bdtx766 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 17.26 | 1A | |||
Znojmo | 15.55 | 2./2 | |||
Dyje | 16.01 | 16.01 | |||
Hodonice | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Božice u Znojma | 16.15 | 16.15 | 1./1 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 16.23 | 16.31 | 2 | ||
Jevišovka | 16.37 | 16.38 | |||
Novosedly | 16.41 | 16.41 | 3 | ||
Dobré Pole | 16.45 | 16.46 | |||
Březí | 16.48 | 16.49 | |||
Mikulov na Moravě | 16.55 | 17.01 | 3 | ||
Sedlec u Mikulova | 17.07 | 17.07 | |||
Valtice město | 17.14 | 17.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci